• Do 26 maja trwa Poznański Tydzień Rodziny

  Codziennie nowe atrakcje czekają na dzieci i rodziców w ramach obchodzonego po raz drugi Poznańskiego Tygodnia Rodziny.

  więcej...

 • Spotkanie z Januszem Wardakiem „Jak przygotować się do roli rodzica nastolatka? Jak nie zwariować kiedy nim jesteś?”.

  Koło ZDR3+ z Jaktorowa serdecznie zaprasza w najbliższy piątek 23 maja o godz. 19:00 na spotkanie z panem Januszem Wardakiem. Temat spotkania: „Jak przygotować się do roli rodzica nastolatka? Jak nie zwariować kiedy nim jesteś?”.

  więcej... • Uwaga województwo łódzkie!

  Koło ZDR3+ z Rawy Mazowieckiej organizuje przejazd autokarowy na Zjazd Dużych Rodzin do Gniezna dla uczestników z województwa łódzkiego. Szczegółowe informacje pod numerem: 665 341 834. • Tydzien Rodziny w Grodzisku Mazowieckim

  15 maja to Międzynarodowy Dzień Rodziny. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny do wspólnego świętowania... przez cały tydzień w Grodzisku Mazowieckim. Czeka na Was moc atrakcji! Zapraszamy!

  więcej... • Dwór Króla Zygmunta III Wazy - zaczynamy przygotowania, zapraszamy chętnych!

  Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus" Koło Targówek zaprasza na niecodzienne wydarzenie: 5 czerwca 2016 roku w Parku Bródnowskim o godz. 10.00. Alejkami parku przejdzie Dwór Króla Zygmunta III Wazy. Dzieci ze szkół podstawowych wraz z rodzicami dokonają rekonstrukcji wydarzeń historycznych. Zaczynamy przygotowania - zapraszamy chętnych!

  więcej... • Żyrardowska Karta Dużej Rodziny

  Jest nam miło poinformować, że staraniami naszego Koła w Żyrardowie udało się wprowadzić żyrardowską Kartę Dużych Rodzin, która oferuje atrakcyjne zniżki dla swoich mieszkańców.

  więcej...

 • 12.09 Wrocław • Konferencja „Samorząd przyjazny rodzinie – odpowiedź na kryzys demograficzny w Polsce i Europie”

  Serdecznie zapraszamy do Wrocławia na konferencję: „Samorząd przyjazny rodzinie – odpowiedź na kryzys demograficzny w Polsce i Europie”.

  więcej... • Zapraszamy na Praski Orszak Trzech Króli

  Koło ZDR 3+ z Targówka włączyło się w organizację Praskiego Orszaku Trzech Króli, na który serdecznie zapraszamy wszystkich Warszawiaków 6 stycznia, we wtorek. Orszak rozpoczyna się o godz. 13.00 pod Domem Kultury Świt na ul. Wysockego 11.

  więcej...

 • Mikołajki w Cielądzu

  Koło ZDR 3+ z Cielądza zorganizowało wspaniałą mikołajkową imprezę integracyjną dla dużych rodzin.

  więcej... • Rodzinni - program cykliczny telewizji "Niezależny Lublin".

  Zapraszamy do zapoznania się z programem "Rodzinni". To cykliczny program, który zawdzięcza swe powstanie ogromnemu zainteresowaniu, jakim cieszyły się warsztaty rodzinne prowadzone podczas II Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin w Lublinie.


  więcej...

 • Konferencja na Targówku 17.10.214

  W piątek odbyła się konferencja organizowaną przez Koło ZDR 3+ z Targówka. Temat spotkania: "Jak stołeczny samorząd może wspierać rozwój rodzin z dziećmi? Rodziny to ogromny potencjał do wykorzystania!"

  więcej... • Wrocław: konferencja i piknik rodzinny

  We Wrocławsiu odbyła się konferencja podsumowująca program „2+3 i jeszcze więcej”. Koło wrocławskie ZDR3+ współorganizując konferencję zaprosiło Joannę Krupską – prezes ZDR3+ z wystąpieniem o Karcie Dużej Rodziny. Poprosiliśmy także Krzysztofa Soskę - wiceprezydenta Szczecina, ojca 6 dzieci, o prezentację działań prorodzinnych w samorządach. Szczególnym gościem był Radomir Kersnerova Centrum Pro Rodinu (Czechy). Wystąpił również dr Marek Kośny z grona ekspertów ZDR3Plus, który naukowo bada bezpieczeństwo ekonomiczne rodzin w Polsce i na świecie.

  więcej... • Wrocław: Strefa Aktywnej Mamy

  Zapraszamy do bezpłatnego udziału w Projekcie Strefa Aktywnej Mamy. Projekt wspiera aktywizację zawodową kobiet powracających na rynek pracy po urlopach macierzyńskich i wychowawczych lub po okresie opieki nad osobami zależnymi.

  więcej... • Trwają przygotowania do Zjazdu Dużych Rodzin w Lublinie

  To już za tydzień! Spotykamy się w Lublinie, aby razem świętować, bawić się, integrować i pokazywać światu jakie piękne i wspaniałe są duże rodziny.

  więcej... • Grodziskie Dni Rodziny

  W Grodzisku Mazowieckim odbyły się Grodziskie Dni Rodziny współorganizowane przez nasze Koło ZDR3+.
  Pogoda dopisała, na pikniku bawiło się kilkaset dzieci i rodziców. Zainteresowaniem cieszyły się również warsztaty psychologiczne dla rodziców.

  więcej... • Dziękujemy Fundacji Humanites – Sztuka Wychowania

  W sobotę, 17 maja w Starachowicach odbyła się konferencja „Zarządzanie finansami w rodzinie”.
  Organizatorem spotkania było Koło Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” ze Starachowic, a sponsorem wydarzenia Fundacja Humanites – Sztuka Wychowania z Warszawy. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy!

  więcej...

 • Będzie Karta Dużej Rodziny w Starachowicach?

  3 czerwca w Urzędzie Miejskim w Starachowicach odbyło się spotkanie dotyczące wprowadzenia miejskiej Karty Dużej Rodziny. Prezydent Miasta Sylwester Kwiecień wraz z przedstawicielami samorządu i członkami Starachowickiego Koła Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” dyskutowali o potrzebie i możliwościach wprowadzenia Karty w Starachowicach.

  więcej... • Orszak Króla Zygmunta

  Koło ZDR Warszawa Targówek zaprasza 1 czerwca na wyjątkowe wydarzenie: Orszak Króla Zygmunta.

  więcej...

 • Wrocław: „O emocjach w komunikacji niewerbalnej”

  Wrocławskie Koło ZDR3+ wraz z Fundacją Rodzina i Przedsiębiorczość zaprasza 29 maja na kolejne spotkanie cyklu STREFA KOBIET.

  więcej... • Konkurs filmowy dla młodych twórców

  Starachowickie Koło ZDR "Trzy Plus" wraz Centrum Kultury zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na krótki film amatorski.

  więcej... • Rodzina a finanse

  W sobotę, 17 maja Koło ZDR3+ ze Starachowic zaprasza na konferencję "Rodzina a Finanse".

  więcej... • Poznański Tydzień Rodziny

  Od 15 do 26 maja trwać będzie Poznański Tydzień Rodziny. W tym czasie odbędzie się wiele imprez, spotkań i wydarzeń, które będą promować wartości rodzinne.

  więcej... • Konferencja w Makowie Podhalańskim

  Małopolski Oddział Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" zaprasza 17 maja 2014 roku na konferencję pod hasłem "Więcej sióstr i braci wszystkim się opłaci". • Powstał Wielkopolski Oddział ZDR 3+

  5 października 2013 odbyło się pierwsze Walne Zebranie Członków ZDR 3+ z Wielkopolski. Wybrano prezesa, zarząd i wytyczono plany na pierwszy rok działania. Prezesem Oddziału został Szymon Wytykowski – architekt, ojciec 7 dzieci, zaangażowany w działania Związku Dużych Rodzin 3+ od kilku lat.

  więcej...