Grono partnerów ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny sukcesywnie rośnie. Do trzech sieci handlowych oferujących zniżki posiadaczom Karty dołączyła kolejna. Do tej pory duże rodziny otrzymywały rabaty w sieciach Carrefour, Piotr i Paweł oraz Simply Market, teraz taniej niektóre produkty kupimy także w Lidlu.

Lidl realizuje specjalne promocje dla uczestników programu KDR we wszystkich swoich sklepach od 3 do 30 kwietnia. W ramach akcji otrzymamy rabat w wysokości 10% na świeże owoce i warzywa oferowane w ramach Ryneczku Lidla, bakalie i mąki.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą kupować taniej w hipermarketach oraz dużych supermarketach Carrefour. Każda rodzina, z co najmniej trójką dzieci, otrzymuje, w ramach Karty, rabat do 10% na zakupy. Wielkość zniżki zależy od kwoty dokonanych zakupów. Przykładowo przy zakupach od 50 do 99,99 zł, rodziny wielodzietne otrzymają e-kupon o wartości 5 zł na kolejne zakupy, przy zakupach od 100 do 149,99 zł e-kupon o wartości 10zł. Produktami wyłączonymi z programu Karta Dużej Rodziny w Carrefour są: paliwa, alkohole (z wyjątkiem piwa), papierosy, doładowania telefoniczne pre-paid oraz płatności rachunków (Moje Rachunki).

Korzystający z KDR w Sieci Simply Market uzyskuje każdorazowo 10% zniżki. Maksymalna kwota sumy udzielonych korzyści w miesiącu, co do jednej Karty Dużej Rodziny nie może przekroczyć 2.000 zł. Z akcji wyłączone są: papierosy i artykuły związane – t.j. zapalniczki, zapałki, a także doładowania telefoniczne, płatności dokonywane w kasach w ramach programu „Twoje Rachunki”, alkohol i prasa.

Robiący zakupy w Piotrze i Paweł z Kartą Dużej Rodziny są upoważnieni do otrzymania 5% rabatu przy jednorazowym zakupie (1 paragon) bez kwoty minimalnej. Z rabatów wyłączone są zniżki na wyroby tytoniowe, alkoholowe, doładowania na telefony, gry losowe oraz bilety komunikacji miejskiej.

Obecnie Karta Dużej Rodziny uprawnia do zniżek w ponad 13 tys. punktów handlowych
i usługowych u 1,5 tys. partnerów. Przykładowo, tylko w ubiegłym roku w sieci Piotr i Paweł skorzystało z KRD 50 tys. osób. Dokonali oni około pół miliona transakcji, oszczędzając łącznie 1,5 mln zł.

Zespół KDR intesywnie pracuje nad coraz lepszymi zniżkami i zwiększeniem ilości punktów honorujących Karty.

Jeżeli masz propozycję nowej firmy, chętnej do przystąpienia do Programu KDR, to zgłoś ją tu:

http://zaproponujfirme.3plus.pl/

Możesz też napisać na: karta@3plus.pl