• Rodzina • Kultura • Szkoła | Konferencja w Józefowie

  dodano: 18.09.2015

  Serdecznie zapraszamy 3 października na Ogólnopolską Konferencję "Miejsce Rodziny w Szkole".

  więcej... • Sobota, 26.09 Międzylesie - wyścig rowerowy "Ojcowie na start"

  dodano: 11.09.2015

  Wyścig „Ojcowie na start” rozpocznie się o godz. 11:00 i trwać będzie do godzin popołudniowych. Miejsce startu oraz mety usytuowane jest na polanie przy skrzyżowaniu ulic Świebodzińskiej i Maciejowickiej. Poprzednie edycje wyścigu organizowane jesienią i wiosną cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co przełożyło się na liczbę kilkuset startujących rowerzystów.

  więcej... • 26.09 w Międzylesiu • Ojcowie na Start - rodzinny wyścig rowerowy!

  dodano: 20.08.2015

  Wyścig „Ojcowie na start” rozpocznie się o godz. 11:00 i trwać będzie do godzin popołudniowych. Miejsce startu oraz mety usytuowane jest na polanie przy skrzyżowaniu ulic Świebodzińskiej i Maciejowickiej. Poprzednie edycje wyścigu organizowane jesienią i wiosną cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co przełożyło się na liczbę kilkuset startujących rowerzystów.

  więcej...

 • Warszawiacy! Tarabuk zaprasza :)

  dodano: 03.12.2014

  Tarabuk - księgarnia & kawiarnia zaprasza nie tylko na kawę i książkę. W piątek, sobotę i niedzielę można przyjść na na ciekawe wydarzenia: będą wycinanki w świątecznym klimacie, smoki, spotkania z autorami książek dla dzieci i mnóstwo gier planszowych. Wstęp bezpłatny. Polecamy :)

  więcej... • Zaproszenie na audiencję u Ojca Świętego 28 grudnia 2014 r.!

  dodano: 12.11.2014

  Z niezwykłym zaproszeniem zwróciło się do nas bratnie Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych z Włoch (ANFN). Rodziny wielodzietne zrzeszone w naszym Związku są zaproszone do uczestnictwa w audiencji u Ojca Świętego Franciszka 28 grudnia o godzinie 12.00.

  więcej... • Konkurs literacki "Rodzina w komplecie"

  dodano: 06.11.2014

  Dla rodzin 4+ zamieszkujących na terenie Archidiecezji Poznańskiej Caritas ogłosił ciekawy konkurs literacki. Można wygrać piękną zastawę stołową dla 12 osób.

  więcej... • Rodzinny wyścig rowerowy „Ojcowie na start”

  dodano: 30.08.2014

  Ojców i dzieci zapraszamy na rodzinny wyścig rowerowy „Ojcowie na start”. Wyścig organizowany już po raz trzeci przez szkołę „Żagle” Stowarzyszenia „Sternik” odbędzie się w sobotę, 20 września w Międzylesiu na terenie dzielnicy Warszawa-Wawer. Wydarzenie ma na celu promocję zdrowego trybu życia i wspólnego spędzania wolnego czasu ojców z dziećmi.

  więcej...

 • Jak skutecznie przeciwdziałać przemocy - zaproszenie na konferencję

  dodano: 09.06.2014

  Starosta Wołomiński i Fundacja Rzecznik Praw Rodziców serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji: „Jak skutecznie Przeciwdziałać Przemocy. Przedstawienie Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Powiecie Wołomińskim”, która odbędzie się w dniu 12 czerwca 2014 roku (czwartek), o godzinie 10.00 w „Fabryczce” przy ul. Orwida 20 w Wołominie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarówno z sektora publicznego jak i organizacji pozarządowych.

  więcej... • Ojcowie na start! Rodzinny wyścig rowerowy w Nadarzynie!

  dodano: 26.05.2014

  31 maja, w sobotę, odbędzie się wyjątkowy Rodzinny Wyścig Rowerowy. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do wspólnego startu w różnych kategoriach wiekowych - zaproszenie szczególnie kierujemy do ojców z dziećmi.

  więcej... • Centrum Medyczne „Żelazna” zaprasza na obchody Tygodnia dla Rodziny 25-30.05

  dodano: 20.05.2014

  Zapraszamy mieszkańców Warszawy na bezpłatne konsultacje, wykłady i warsztaty.

  więcej... • Ordo Iuris zaprasza na konferencję prasową

  dodano: 17.05.2014

  Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris zaprasza 20 maja na konferencję prasową dotyczącą Konwencji Rady Europy o zapobieganiu i przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej.

  więcej...

 • Dwie godziny dla rodziny

  dodano: 30.04.2014

  Fundacja Humanites – Sztuka Wychowania zaprasza do świętowania 15 maja obchodów Międzynarodowego Dnia Rodziny w Polsce. Pracodawcy włączający się w tę społeczną akcję są proszeni o skrócenie czasu pracy w tym dniu o dwie godziny. Pracownicy natomiast są zachęcani do tego, aby tego dnia poświęcić czas po pracy na rodzinną, międzypokoleniową rozmowę o MARZENIACH, RODZINIE, PRZYJACIOŁACH.

  więcej... • Family Group Conferences

  dodano: 07.04.2014

  Stowarzyszenie Rodzin im. bł Mamy Róży zaprasza 9 i 10 kwietnia na seminarium dotyczące Family Group Conferences - skutecznej metody wspierania rodzin w kryzysie.

  więcej...